PUW dla opornych

Chwila nieuwagi, znaczy zapomniało mi się, i teraz muszę antydatować, czyli umieścić tego posta po innych na ten temat, czyli przed, bo w blogach wszystko jest do góry nogami i czyta się od końca do początku. Rozumiem to jeszcze na pierwszej stronie, gdzie zagląda się po nowe wpisy, ale po kliknięciu na kategorię już mogłoby być w ludzkiej kolejności. No ale ja nie o tym.

W. powiedział, że ostatnie wpisy wskazują na moją nerwicę szkolną, co spieszę sprostować — po prostu nie mogę się doczekać nowych przedmiotów (na których będę wieszać psy w stosownym momencie), więc sprzątam po starych.

Nie mogę się opanować i muszę mieć w blogu coś praktycznego, tak?

W tej kategorii znajdują się przepisy na zdanie niektórych przedmiotów u konkretnych egzaminatorów na informatyce inżynierskiej na PUW. Działają przy założeniu, że masz zaliczoną platformę lub dopuszczenie, przeczytane fora (a może nawet coś kiedyś na nie napisałeś/aś), a na czatach zadbałeś/aś o pewne opisane tu drobiazgi.

Z niektórych egzaminów (sieci, architektura, logika, fizyka, systemy itp.)  zwolniły mnie wyniki z platformy[1] (who wants to touch me), część została wyparta (nie pamiętam które, ale podejrzewam różne programowania), w niektórych Nic Ci Już Nie Pomoże, a część (np. psychologia) nie wymaga IMnsHO żadnych akrobacji.

Dla odróżnienia odprężam się na ten temat w kategorii puff.

[1] którą to opcję serdecznie polecam z przyczyn oczywistych — i tak się trzeba namachać, a przynajmniej niech będzie z tego coś miłego. Potem będziesz mógł przebierać w kobietach jak nerd w fakultetach (© Z.)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *