przesyła zdzisław z rodziną

Z tym wysyłaniem smsów z życzeniami to ja nie bardzo. W sensie nie wysyłam zbytnio, bo z założenia to ma być miłe, a coś mnie w tym mierzi (załóżmy roboczo, że podczas osobistego składania można się wzajemnie oblizać po uszach, a przez telefon przynajmniej słychać skrępowanie i nerwowy chichot rozmówcy.

Nie zawsze jest okazja się zobaczyć albo możliwość zadzwonić, ale naprawdę trudno przekazać cały ładunek w 160 znakach, a ja się nie lubię męczyć). Co oczywiście nie przeszkadza znajomym twardo i dorocznie wysyłać ich do mnie. Mówiąca Do Zwierząt dostaje więcej, ale ona chyba odpisuje. Na pamiątkę z naszej kolekcji przykłady łańcuszkowate, poetycko-absurdalne, zwięzłe, standardowe i słuszne:

ΩΩΩΩΩΩ – to jest sześć dup reniferów Św.Mikołaja. Jak ich nie wyślesz sześciu osobom to zasrają Ci cały 2008rok! Sorry, ale nie mogłam ryzykować :-)

Dziewczyny – w Sylwestra pijemy za zdrowie facetów, którzy nas zdobyli, kolesi, którzy nas stracili, debili, którzy nas rzucili i farciarzy, którzy nas poznali. Wyślij to do 5 dziewczyn a jutro czeka cię szok:-)

Stary roczek już odchodzi w jego miejsce nowy wchodzi Niech ten stary zło zabierze a ten nowy szczęście wniesie. Zdrowie radość i szacunek to najlepszy jest dziś trunek. Te życzenia dziś Wam ślę niechaj dobrze dzieje się. Wszystkiego co najlepsze

Szczęśliwego nowego roku!

Szczęśliwego Nowego Roku, dobrej zabawy, radości, moc życzeń i dotrzymanych postanowień noworocznych!

Marzeń o które warto walczyć. Radości, którymi warto się dzielić, przyjaciół, z którymi warto być i nadziei bez której nie da się żyć. SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU ORAZ SZAMPAŃSKIEJ ZABAWY

Do wszystkich moich przyjaciół, którzy przysłali mi życzenia rok temu – niestety ale nie spełniły się! Bądźcie tak mili i na rok 2008 przysyłajcie mi raczej pieniądze, alkohol, bony do Biedronki albo talony na paliwo. Szczęśliwego Nowego roku!

MIŁOŚCI! DUŻO MIŁOŚCI!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *