komputerowe wspomaganie projektowania dla opornych

Jak zdać egzamin u mgr. J.M. na 6 semestrze? Na platformie odrabiać zadania (sugeruję szczególnie przyłożyć się do tych w modułach 3 i 4). W AutoCADzie włączyć sobie snapowanie i podpowiadanie, ułożyć wygodnie narzędzia. Na egzamin przywieźć laptopa i zdawać na nim (szkolny soft może doprowadzić do załamania nerwowego). Koniec, piątka.

Update: Jeśli na platformie wyrabiałeś/aś się ze wszystkim w miarę na czas, warto pod koniec kursu upomnieć się o zadania na szóstkę, przysiąść w wolną godzinkę i dłubnąć któreś. Piątkę z egzaminu dostać łatwo, więc czemu se nie boostnąć średniej niskim nakładem sił i środków.

Jeśli równolegle Wasza grupa robiła projekt na PSK, osoby odpowiedzialne za schematy w AutoCADzie mogą je mimochodem prowadzącemu zaprezentować i zapytać, czy jest jakiś reward za te wory pod oczami.

2 thoughts on “komputerowe wspomaganie projektowania dla opornych”

  1. Masz farta, że to szkoła. Ja ostatnio w pracy pracowałem na endemicznym oprogramowaniu CADowskim, w którym nie było snapowania, a większość skrótów klawiszowych miała po trzy klawisze, za to nie miała klikalnej alternatywy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *