10 thoughts on “najstis”

 1. Były takie cosie na fejsbuku, jak się kliknęło, to zapodawały komplement albo budującą refleksję ;)

 2. Podaruj znajomemu komcia! Nasz system wygeneruje osobowość losową lub wykorzysta jednego z naszych Rezydentnych Wirtualnych Aktywistów (TM). Wybrany wirtualny komcionauta pochwali twojego znajomego w sposób nieodróżnialny od obiektywnej pochwały z ust kompletnie obcej, acz doskonale zorientowanej w temacie osoby! Idealny prezent dla osób z zaburzeniami samooceny i skłonnością do depresji!

  Za dodatkową opłatą nasz wirtualny komcionauta zafascynuje się twoim znajomym i podejmie próbę nawiązania przyjaźni. Enjoy responsibly.

 3. Komcionauta, ROTFL, czemu tu nie ma przycisków “Lubię to!”?

 4. i pomyśleć, że po godzinach piszę sobie serwis z obelgami. minęłam się z powołaniem.

 5. Spokojnie, wszystko przed tobą. Oba przedsięwzięcia dadzą się połączyć, ponieważ najwyższą sztuką obelgi jest obelga w formie pochwały. Chwalisz kogoś, chwalisz i nikt ani przez chwilę nie wątpi w szczerość bądź niedwuznaczność któregokolwiek z twoich słów, a mimo to adresat pragnie zapaść się pod ziemię, gdyż został ośmieszony. I na odwrót: można krytykować tak, że komuś rośnie ego i/lub samoocena.

  Prywatnie uprawiam to w charakterze sportu, ale nie powiem, który wariant.

 6. proszę państwa, a moze ja zrobię komentarze bez zagnieżdżania? bo to zaraz zacznie wyglądać jak niepełnosprawny fraktal

 7. Jak ostatnio powiedziałem komplement mojej podwładnej (no wiecie, o kogo chodzi), to się tak z pół minuty zastanawiała, czy ma mnie kopnąć.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *