patronuj

Dziękuję z góry!

Nie wstawiam reklam, a serwer jeść musi. Wrzuć monetę, a wydam ją na domenę, farby, herbatę, ciastko, risercz, nagranie, czas lub inne defraudacje.

Każdy datek w dowolnej formie i każde dobre słowo napędzają maszynę produkcyjną. Nie wahaj się! Za każdym razem wraca mi chęć do życia!


PayPal.Me (najprostszy sposób, klik i już)

Patronite (zostać patroną — to brzmi godnie) → jak zostać patroną?

Bitcoin (srsly?)
2016-qr-kya

19HRwBXt6bzHQ2hm6jutt7qKdGqSdT9uUD


Możesz też nabyć coś w sklepiku — kubeczek, tiszert, torbę, poduszkę do duszenia uciążliwych ludzi. Wtedy korzyść będzie namacalnie obustronna.


Jeśli chcesz w inny sposób wesprzeć moje moce przerobowe, znajdziesz konktakt do mnie na stronie socjale.

Wspieraj swoich lokalnych twórców, a jeśli własnoręcznie generujesz wkład w czyjekolwiek życie intelektualne, też kup sobie czekoladę. Mózgi potrzebują czekolady.

Jeśli z przyjemną ekscytacją wracasz na tę stronę lub stronę Nerdów Nocą, podziel się linkiem ze znajomymi i obcymi w internetach. Nie zabraknie — zrobię więcej (a może właśnie z Twojej rekomendacji ktoś przyjdzie i wrzuci mi piątaka albo batonik).


Lista mądrych i urodziwych osób, które aktualnie mojej działalności patronują poprzez Patronite, znajduje się na stronie Nerdów Nocą. Dziękuję! Oby Wasze wielbłądy pluły tylko daktylami.

Osoby, które wspierają mnie innymi kanałami — niech trąby Waszych słoni nie trafią nigdy w kaktusy! Kłaniam się w pas.


Na koniec wyrażam niewyrażalną wdzięczność dla Piotra Kucharskiego za FreeDNS, bezpieczne trzymanie serwera i ogólnie odwieczne wsparcie.


W odpowiedzi na uporczywe pytania, jaki kupić mi prezent, oto moje liczne wishlisty. Mam też jedną na steamie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *